KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13182002
nr 1318 2002
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Bon A Tirer". PT. Signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 51x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:51:19
100 kr
300 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander